Polskie Biuro

SERWIS BIUROWY:
- zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej, również bez zameldowania w Niemczech 

- księgowość zgodnie z § 6 StBerG
- pisanie rachunków, upomnień, ofert, ...
- korespondencja z urzędami, instytucjami, ...

UBEZPIECZENIA:
- zdrowotne ubezpieczenia bez udziału własnego
- samochodowe z uznaniem polskich zniżek
- tanie ubezpieczenia wypadkowe, emerytalne, OC, oraz wiele innych

Od 01.01.2009 każda osoba zameldowana w Niemczech podlega obowiązkowi ubezpieczenia.

TŁUMACZENIA:
Tłumaczymy głównie w językach niemieckim i polskim. Na Państwa życzenie istnieje możliwość tłumaczenia w innych językach.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe:
akty urodzenia, zgonu, małżeństwa, świadectwa, dypolomy, świadectwa, zaświadczenia ...

6 komentarzy:

 1. Zajmujecie się również tym by doprowadzić przekształcenie spółki cywilnej w spółkę jawną? Bo mój wujek potrzebuje takiej pomocy a mieszka w Niemczech.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o kontakt 0048 784 227 444

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam Gewerbe w de 7 lat w lutym tego roku przemeldowalem tylko na trockenbau po 10 ci dniach przyszło pismo Frankfurt Gewerbe Meldung de by podpisać i wysłać pismo na moje nieszczęście podpisałem i wysłałem nie było żadnej informacji o co chodzi myślałem ze tak trzeba po przemeldowaniu Gewerby jakieś nowe przepisy czy coś aż tu po tyg. Rachunek do zapłaty 389 euro po trzech tyg rachunek 440 jestem bezradny i co teraz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam Gewerbe w de 7 lat w lutym tego roku przemeldowalem tylko na trockenbau po 10 ci dniach przyszło pismo Frankfurt Gewerbe Meldung de by podpisać i wysłać pismo na moje nieszczęście podpisałem i wysłałem nie było żadnej informacji o co chodzi myślałem ze tak trzeba po przemeldowaniu Gewerby jakieś nowe przepisy czy coś aż tu po tyg. Rachunek do zapłaty 389 euro po trzech tyg rachunek 440 jestem bezradny i co teraz?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Praca biurowa może być czasami stresująca np. gdy zarządzamy dużą ilością dokumentów. W takich wypadkach warto jest pomyśleć o poprawieniu gospodarki dokumentami firmowymi. Na pewno w tym celu przydadzą się różne akcesoria jak np. klipsy archiwizacyjne https://somax.eu/250-klipsy-archiwizacyjne. Za ich wykorzystaniem bez problemu przeniesiemy niepotrzebne dokumenty z segregatorów do pudeł archiwizacyjnych. Takie rzeczy przysłużą się nam w staraniach nad poprawą wydajności pracy biurowej.

  OdpowiedzUsuń