Polskie Biuro

SERWIS BIUROWY:
- zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej, również bez zameldowania w Niemczech 

- księgowość zgodnie z § 6 StBerG
- pisanie rachunków, upomnień, ofert, ...
- korespondencja z urzędami, instytucjami, ...


TŁUMACZENIA:
Tłumaczymy głównie w językach niemieckim i polskim. Na Państwa życzenie istnieje możliwość tłumaczenia w innych językach.

Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe:
akty urodzenia, zgonu, małżeństwa, świadectwa, dypolomy, świadectwa, zaświadczenia ...


REJESTRACJA AUTA: 
Jeżeli nie wiesz jak i gdzie zarejestrować samochód w Niemczech zgłoś się do nas! Zrobimy to za Ciebie! 

12 komentarzy:

 1. Zajmujecie się również tym by doprowadzić przekształcenie spółki cywilnej w spółkę jawną? Bo mój wujek potrzebuje takiej pomocy a mieszka w Niemczech.

  OdpowiedzUsuń
 2. Proszę o kontakt 0048 784 227 444

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam Gewerbe w de 7 lat w lutym tego roku przemeldowalem tylko na trockenbau po 10 ci dniach przyszło pismo Frankfurt Gewerbe Meldung de by podpisać i wysłać pismo na moje nieszczęście podpisałem i wysłałem nie było żadnej informacji o co chodzi myślałem ze tak trzeba po przemeldowaniu Gewerby jakieś nowe przepisy czy coś aż tu po tyg. Rachunek do zapłaty 389 euro po trzech tyg rachunek 440 jestem bezradny i co teraz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam Gewerbe w de 7 lat w lutym tego roku przemeldowalem tylko na trockenbau po 10 ci dniach przyszło pismo Frankfurt Gewerbe Meldung de by podpisać i wysłać pismo na moje nieszczęście podpisałem i wysłałem nie było żadnej informacji o co chodzi myślałem ze tak trzeba po przemeldowaniu Gewerby jakieś nowe przepisy czy coś aż tu po tyg. Rachunek do zapłaty 389 euro po trzech tyg rachunek 440 jestem bezradny i co teraz?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Praca biurowa może być czasami stresująca np. gdy zarządzamy dużą ilością dokumentów. W takich wypadkach warto jest pomyśleć o poprawieniu gospodarki dokumentami firmowymi. Na pewno w tym celu przydadzą się różne akcesoria jak np. klipsy archiwizacyjne https://somax.eu/250-klipsy-archiwizacyjne. Za ich wykorzystaniem bez problemu przeniesiemy niepotrzebne dokumenty z segregatorów do pudeł archiwizacyjnych. Takie rzeczy przysłużą się nam w staraniach nad poprawą wydajności pracy biurowej.

  OdpowiedzUsuń
 7. Już dziś nawet nie trzeba udawać się do biura, aby znaleźć dla siebie odpowiednie ubezpieczenie. Ja jeżeli szukam najtańszego ubezpieczenia OC https://kioskpolis.pl/jak-znalezc-najtansze-ubezpieczenie-oc/ to wtedy wiem, że wystarczy skorzystać ze sprawdzonej porównywarki ubezpieczeń.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja również korzystam z porównywarek a dokładnie z ich rankingów takich jak ten https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ranking bo mają czytelnie zestawione ubezpieczenia w jednym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 9. W przypadku ubezpieczeń najlepiej korzystać z dużych porównywarek online, gdzie ceny są na bardzo niskim poziomie. Ja ostatnio kupiłem ubezpieczenie na życie przez tą stronę https://rankomat.pl/ubezpieczenia-na-zycie/kalkulator i cena wyszła 30% taniej niż w innych miejscach w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobre OC to podstawa, na szczęście możemy przebierać w ofertach i w długości trwania danej polisy, to duży komfort - https://ubezpieczamy-auto.pl/oc-na-pol-roku/

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry artykuł.

  OdpowiedzUsuń
 12. Jeżeli mamy auto zarejestrowane w Polsce to zdecydowanie ubezpieczenie też powinniśmy mieć polskie. Ja na https://www.mfind.pl/najtansze-oc-ranking/ znalazłam ranking najtańszych ubezpieczeń oc pojazdów i udało mi się znaleźć na prawdę dobra ofertę. Jak ktoś dobrze szuka to zawsze znajdzie takie jest moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń