Ubezpieczenie chorobowe "Krankentagegeld"

Dodatkowe ubezpieczenie, które jest bardzo przydatne dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą jest tzw. ubezpieczenie chorobowe „Krankentagegeld”.
Kiedy ubezpieczony jest tymczasowo niezdolny do pracy z powodu choroby czy wypadku, ubezpieczalnia wyplaca mu odszkodowanie. Klient sam decyduje ile pieniędzy dziennie potrzebuje i od którego dnia choroby ma być mu wypłacane odszkodowanie.

3 komentarze:

  1. Niestety ja pierwszy raz słyszę o takiej formie ubezpieczenia i jest to dla mnie poniekąd nowe. Wiem, że u nas na pewno obowiązkowe jest ubezpieczenie OC na pojazd i wtedy wiem, że trzeba szukać dobrych ofert. Jestem bardzo zadowolony z posiadania ubezpieczenia u https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-ford/ i myślę, że lepszej oferty ciężko jest szukać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Takiego ubezpieczenia jeszcze nigdy nie miałem i nawet nie wiem czy u nas jest w ogóle wymóg aby je posiadać. Jak dla mnie na ten moment świetnie sprawdza się ubezpieczenie OC na pojazd https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/oc i jestem pod wielkim wrażeniem tego jak dobre warunki można u nich uzyskać.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń