ubezpieczenia

Co zmienia się dla Polaków na rynku pracy w Niemczech z dniem 01.05.2011?

Od maja 2011 otwierają się nowe możliwości dla Polaków, gdyż Niemcy otwierają rynek pracy:
- Każdy pracownik (w tym Polacy) w Niemczech ma prawo na dofinansowanie do prywatnej renty od Państwa niemieckiego. Minimalna kwota dofinansowania to 154,00 €. Aby otrzymać takie dofinansowanie należy złożyć wniosek w naszym biurze.
- Każda osoba zatudniona w Niemczech ma prawo do odkładania dodatkowo na rentę (rentę zakładową-betriebliche Altersvorsorge), poprzez zaoszczędzenie na składkach socjalnych takich jak ubezpieczenie zdrowotne (mimo niższej składki pozostają świadczenia takie same).

Więcej informacji w naszych biurach.

2 komentarze:

  1. Samo posiadanie ubezpieczeń znaczeni ułatwia nam życie, które staje się na pewno bardziej bezpieczne. Ja za każdym razem jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu to w https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod jestem w stanie je uzyskać. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, abym nie znalazł korzystnego ubezpieczenia.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sam fakt posiadania ubezpieczeń jest bardzo istotny i ja jestem również ich wielką zwolenniczką. Tym bardziej, że w końcu ubezpieczenia jak OC na pojazd są obowiązkowe. Bardzo fajne oferty na taką polisę można dostać w https://kioskpolis.pl/ubezpieczenie-oc-ac-rzeszow/ i jestem zdania, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.

    OdpowiedzUsuń